Yönetim Kurulu

Naim Gençoğlu

Kuyumculuk sektöründe başarılı bir geçmişe sahip olan Naim Gençoğlu, mesleğe 1974 yılında başladı.

Kapalıçarşı’da başlayan iş yaşamı, bu iş alanındaki tüm detayları doğrudan tecrübe etmesini bilen ve zamanla yeni bir vizyonla sektörde adım adım yükselişe geçen Naim Gençoğlu, 1959 doğumlu.

Sektördeki tecrübesini hayata geçirdiği projeleriyle kanıtlayan Naim Gençoğlu; Umur ve Senem Gençoğlu’nun da babası.

İstanbul’da doğan başarılı iş insanı, 1974 yılındaki ilk girişiminin ardından 1983 yılında altın zincir üretimine başladı. Bu başarılı hamlenin ardından 2003 yılında Mioro’yu kurarak sektördeki konumunu belirleyen Naim Gençoğlu, zaman içinde sürekli gelişimi hedefleyerek projelerine yenilerini ekledi. Mioro’nun altın zincir üretimindeki başarısı yıllar içerisinde daha da artarken Naim Gençoğlu, kısa süre içerisinde, 2006 yılında yenilikçi, dinamik ve seçkin bir marka olarak dikkat çeken Jival’i kurarak, Jival Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Kuyumculuk sektörünün geleceğinin inşa edildiği Yenibosna’da yer alan Elmas Kule projesi ile de adından söz ettiren başarılı iş adamı  Naim Gençoğlu, Türkiye’nin yetiştirdiği önemli iş insanlarından biri olarak yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Kuyumculuk sektöründeki başarılarını yıllar içerisinde kanıtlayan Naim Gençoğlu, Gençoğlu Grup imzası ile Alışveriş Merkezi yatırımlarını da sürdürüyor. 2010 yılında kapılarını ziyaretçilere açan Starcity Outlet, yaklaşık yüz otuz dört bin metrekare inşaat alanına ve kırk beş bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Marka karması ve kalitesi açısından bulunduğu bölgenin ve İstanbul’un tercih edilen AVM’leri arasında yer alan Starcity Outlet, 2016 yılında Gençoğlu Grup bünyesine katıldı.

45 yılı aşkın bir zamanda ticaret hayatında başarılı bir yer edinen Gençoğlu Grup, yeni iş alanları konusundaki çalışmalarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor. Naim Gençoğlu yönetimindeki projelerde, ülke ekonomisine katkı sağlayacak girişimler ön plana çıkarken, yenilikçi bakış açısı da ön planda tutuluyor.

Başta kuyumculuk sektörü olmak üzere, değer yaratan farklı iş alanlarında projelerini hayata geçirmeye devam eden başarılı iş insanı Naim Gençoğlu, başarısı ülke sınırlarını aşan yatırımlarını geleceğe de hazırlıyor. 21. yüzyılın tüm gerekliliklerini yakından takip eden Naim Gençoğlu, bunları projelerine de uyguluyor. Doğru analizler yaparak, beklentileri yerinde tespitleri ile karşılamayı bilen bir bakış açısına sahip olan Naim Gençoğlu, Türkiye’nin yetiştirdiği önemli iş insanlarından biri olarak yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.